LV RU
ru

Bafa iekšdurvis

No Torex metāla durvju ražotāja
Mēs esam izgājuši tirgū 2018. gadā, fabrikas ražošanas laukumi ir 80 000 m ² un tie ir visvērienīgākie pēc nozares Eiropā.

Mēs esam jauns un aktīvs zīmols, kas ietilpst Eiropas durvju nozares līdera Torex grupā. Bet tas nav galvenais!
  • Katru dienu strādājam pie tā, lai jums būtu ērti izmantot mūsu durvis.
    Pārbaudītie materiāli un komplektējošās daļas, augstas kvalitātes iekārtas, daudzpakāpju kvalitātes kontrole. Tas viss ir vajadzīgs, lai jūs ar prieku atvērtu un aizvērtu Bafa durvis ilgus gadus.
  • Mēs piedāvājam Jums optimālu cenu un kvalitātes attiecību pret mūsdienīgākajiem risinājumiem - no cargo līdz emaljas durvīm.
    Pateicoties tam, jūs savā mājā izveidosiet stilīgu un svaigu interjeru, neizejot ārpus sava budžeta.
  • Mēs izveidojam kompleksus piedāvājumus ar Torex ieejas durvīm.
    Jūs izvēlaties vienu reizi, bet tālāk saņemat pārdomātu mājas vai dzīvokļa dizainu. Jūs netērējat laiku un spēkus, lai atrastu veiksmīgas kombinācijas, jo to visu varat atrast pie mums!
Mēs organizējām ražošanu tā, lai maksimāli optimizētu procesu. Mēs to sadalījām trīs straumēs. Tas ļāva paātrināt katra pasūtījuma izpildes laiku un maksimāli kontrolēt kvalitāti. Jo mēs gribam, lai mūsu durvis tevi iepriecinātu un palīdzētu radīt mājīgu interjeru komfortablajai dzīvei.

Emaljas durvju fabrika

Cargo durvju fabrika

Karkasu durvju fabrika

Fabrika detaļos

Mūsu galvenais mērķis ir atsevišķu durvju ražošana, kas padarīs savu īpašnieku dzīvi ērtāku un skaistāku. Un tas notiks jau kopš pirmās iepazīšanās ar Bafa zīmolu!
torex latvija, торекс латвия, торекс стальные двери,
TOREX GROUP, SIA Reģ. Nr. 40203270752
@ 2015-2023 Visas tiesības aizsargātas
whatsapp
facebook
instagram